Recenze

Petr: Maximální spokojenost, doporučuji, opravdu poctivá práce, Downpipe a čip, vše na 100 péro , děkuji kluci  

Martin: Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup k opravě auta. Od kontroly opravy po předchozím "servisu"- vzal mě technik pod auto a ukázal a okomentoval zásahy(v mém případě bohužel nezásahy předchozího servisu) až po předání opravdu opraveného auta. Proběhla výměna oleje v převodovce, oprava zámku dveří u řidiče a spousta jiných "menších" oprav za 2 prac. dny. Při předání byl čistý motor skoro jsem si myslel, že není z mého auta. Staré díly byly připraveny v kufru a u předání bylo vše popsáno a zdokumentováno na fotkách. Nikde jinde už auto na servis nedám.Pánové ještě jednou díky a kloubok dolů před Vámi.

Filip: Rychlost, cena, kvalita. Na termín jsem čekal max týden a auto bylo hotové za cca 3 dny. Audi A6 C7 3.0tdi výměna rozvodů, hydroštelů + olej v automatické převodovce.Největší dojem na mě udělal krásně vyčištěný motor po opravě a vše zkrátka jak má být. Doporučuji!

Roman: Super přístup. Jsou to odborníci, kteří rozumí tomu co dělají. Opravovali mi na Hondě Cr-V zadní diferenciál, homokynetické klouby a na wv touran diagnostika, zvýšení výkonu a výměna spojky u automatické DSG převodovky. Vše po opravě funguje jako by to zrovna vyjelo z výroby.

Dawid: Super servis kde opravdu vědí co s vaší Audi dělat , žadný hokus pokus seriozni a vstřicné jednáni a o rozumných cenách ani nemluvím. Za mě po dlouhé době TOP servis!!

Matias: Audi A6 V6 3.0 tdi quatoro - telefonate podrobna obhliadka vozidla s popisom chyb a orientacou cenou vsetkych dielov o 3 dni auto na zdvihaku ! rano som ho doviezol poobede hotovo !! super pristup ... profi praca ... a to za rozumnu cenu !!! ODPORUCAM

Josef: 100% doporučují. Cena kvalita přístup na nejvyšší úrovni. 👍👍👍👍👍

Petr: - skvělý servis, osobní přístup, bezva ceny. Z Ostravy trochu z ruky, ale za kvalitním mechanikem člověk rád dojede. 100% doporučuji. Má srdcová záležitost zase jezdí jako nová. Děkuji servisu za skvělou práci.

Miroslav: Veliká spokojenost, kvalita provedeného servisu, rychlost a krásná cena. Pán opravdu ví co dělá, poradí, vysvětlí a vše zvládnul téměř za dopoledne. Ještě mi nabídl náhradní vozidlo. Dnes proběhla výměna hydroměniče, zvýšení výkonu, nakódování nové baterie, výměna oleje v diferenciálu, adaptace automatu atd. Mohu Všem jen doporučit a i ta cesta z Plzně se opravdu vyplatila. Ještě jednou děkuji za parádní servis se vším všudy. 👏

Lukáš: Velmi kvalitní servis pro vaši audi. perfektní přístup, skvělé jednání, ochota, rychlost, spolehlivost a přiměřené ceny. Mechanik udělá svou práci nejlépe jak umí, posléze vysvětlí co s autem bylo, co se muselo udělat/vyměnit, upozorní na další začínající neplechy a případně pokud možno poradí co dělat aby se předešlo dalším problémům. svoji A6 už jinam na servis nedám.

Petr: Konečně kvalitní servis audin. Pan mechanik narozdíl od jiných ví co dělá. Jasná domluva, rozumné ceny, super jednání. Za mě spokojenost. 👍